fbpx

Obrazy z Intencją

na przykład Mandala Duszy

malowana jest według daty urodzenia osoby której dotyczy, w porozumieniu z Jej Przewodnikami Duchowymi.

Ustawiona w pokoju w którym osoba przebywa działa  swoimi kolorami i kształtami a także energią, wibracją  na Podświadomość osoby, której dotyczy.  Pozwala dostrzec to, co najważniejsze w życiu, wsłuchać się w Wewnętrzne Prowadzenie, dokonywać najlepszych wyborów. Toruje ścieżki, ułatwiając realizację celu Duszy.

Malowana w najlepszym układzie gwiazd (dla danej osoby) pozwala w sposób najlepszy z możliwych pokonywać a nawet rozpuszczać tzw kwadratury (wyzwania, przeszkody) i wprowadza więcej pozytywnych opcji do życia. Niejako dodaje sił, uaktywnia najgłębiej skrywany potencjał człowieka.

Mandala ta wspiera duchowy rozwój danej osoby m.in. poprzez otwieranie serca na Miłość (względem siebie, innych, świata) – wprowadza harmonijny przepływ energii, równowagę w dawaniu i braniu, poprawia poczucie własnej wartości, wydobywa ukryty potencjał i pomaga donaleźć odpowiedź na pytanie: Kim jestem..?

Najczęściej Mandali takiej towarzyszy przekaz słowny od Opiekunów Duchowych osoby, której Mandala dotyczy. Jest on dołączany na kartce.

Przy zamówieniu podaje się imię, nazwisko i datę urodzenia (najlepiej ale nie jest to wymagane jeśli ktoś bardzo nie chce tego ujawniać)

Inwestycja – 2500 pln ( może być na to faktura). Z tego 50 % wpłaca się przy zamówieniu, po podjęciu decyzji a resztę przy odbiorze. Mandalę można zamówić drogą emailową – dane podaje się w emailu a zaliczkę wpłaca na konto.

Wielkość obrazu zależy od przekazu. Najczęściej jest to obraz duży  ok 70×70 (cm) lub 80×60, oprawiony w ramę.

Mandala malowana jest przez Veni według najlepszego układu gwiazd dla danej osoby dlatego trudno jest ustalić z góry termin odbioru, co najwyżej przybliżony. Proces powstawania Mandali może trwać 1 -3 miesięcy albo nawet i 9 miesiecy (sporadycznie ale jednak). Mandala „sama kieruje”  procesem tworzenia, Veni się w to wsłuchuje.

Veni tworzy wiele “obrazków” i obrazów energetycznych, mniejszych większych w cenie już od 150 zł w górę, które może namalować w każdej wolnej chwili ale Mandala Duszy czy Mandala ze szczególną osobistą Intencją to Perła, która rodzi się w specyficznych okolicznościach, głębokim wyciszeniu, miejscu mocy, i jak wspomniano – w najkorzystniejszym układzie/świetle gwiazd. Do tego praniczny tryb życia Veni i jej kontakt z Elfami i Duchami Natury potęguje działanie tego.

Bez względu na swoją wielkość Mandala działa zgodnie z intencją. Wielkość ma jednak wpływ na tempo zmian. Najlepiej zgodzić się aby wielkość Mandali była dokładnie taka jak w przekazie jaki Veni otrzyma jeśli jednak ktoś (mieszkający za granicą co wiąże się z transportem) ma wyraźne życzenie aby Mandala była mała, wówczas cena może być obniżona o koszt ramy.

Przy zamówieniu można  podać schemat mieszkania by uzyskać informację gdzie najlepiej umieścić Mandalę (wg satrochińskiej sztuki aranżacji przestrzeni – Feng Shui).

Zamawiający otrzymuje też informację jak postępować po odebraniu Mandali by nawiązać z nią jak najlepszy kontakt harmonizując z nią swoją energię. Jeśli mówi się, że i kamień ma swoją duszę to co dopiero mówić o Mandali malowanej z intencją dla konkretnej osoby i która jest dziełem twórczym działającym na zmysły.

 

Konto do wpłat podane jest w zakładce: KONTAKT  https://www.veni-esencjazycia.com/kontakt/